פרק 87: השד לבית ריבלין

את העיר ירושלים אתם מכירים. יופי.

ואת השם מונטיפיורי? נהדר.

ומשכנות שאננים? פצצה.

כי הסיפור שלנו הפעם לא יהיה עליהם, אז ישאר לכם מה ללמוד –

אתם יודעים איך זה, כמעט בכל סיפור יש דמויות נשכחות, אלה שנשארים בצל, שלא מקבלים את הכבוד הראוי.

הפעם הסיפור שלנו, שעוסק בתקופת בניין ירושלים והיציאה מהחומות הוא על דמות שכזו – ר' יוסף ריבלין.

כתיבה: חיים אקשטיין

קריינות ועריכה: אלנתן בראלי

תמיכה: עמיעד בראלי

תגובות ופידבקים: זה אתם, המאזינים

פרק 86: כמו עץ

כמו עץ, משל מיוחד על עץ. זה אתם כבר מבינים, אבל מה עוד יש שם בסיפור?

איכר זקן וחכם,

ארבעה בנים צעירים ונמרצים,

ארץ רחוקה ומופלאה,

משימה מוזרה

וגם כמובן משהו קטן שאפשר לקחת איתנו הלאה, לחיים

ואתם, המאזינים.

כתיבה: אלנתן בראלי

תמיכה טכנית: עמיעד בראלי

כותב הבית: חיים אקשטיין

פרק 85: איש עם חבל

נברשת יקרה ומיוחדת מובאת מקצה העולם ונתלית בסלון הבית של הסוחר העשיר.

קבצן עני ומוזר עם כובע צהוב רוצה פיסת חבל לחגורה.

איך זה קשור?

ואיך הופכים כעס לרחמים?

סיפור סיום לגדולה בקטנה, לכבוד אברהם אבינו איש החסד.

כתיב, קריינות ועריכת סאונד: אלנתן בראלי

תמיכה נפשית ופיזית: עמיעד בראלי

גדולה בקטנה – לך לך

יש הרבה אנשים שהשפיעו על העולם. יש ממציאים, שהמציאו פטנט שתרם לעולם, שעשה אותו למקום נוח יותר לחיות בו, יש מדענים – שגרמו לנו להסתכל על העולם אחרת ולהבין, יש מצביאים ומדינאים ששינו גבולות ופתחו במלחמות, יש ויש… והרשימה עוד ארוכה. והפעם, אנחנו הולכים לפגוש אדם אחד, שהתחיל מהפיכה, שממשיכה עד היום.

כתיבה וקריינות: אלנתן בראלי

תמיכה טכנית: עמיעד בראלי

גדולה בקטנה – בראשית

משהו חדש מבית מעשה ונשמע – סדרה לנערים, ילדים וכל מי שרוצה משהו קטן וטוב לקראת פרשת השבוע שתבוא,

משהו לחיים!

בכל שבוע סיפור קצר ונקודה למחשבה על הפרשה.

מבוסס על הספר 'לגדול' מאת סיוון רהב – מאיר. תודתנו לה על ההסכמה להשתמש בספר ובחומרים שלה, ניתן לרכוש את הספר באתר 'ידיעות ספרים' קישור ישיר כאן

מוזיקה ואפקטים:

  • The following music was used for this media project:
  1. Music: Planetary Banks by KALAK Free download: https://filmmusic.io/song/9963-planetary-banks
  2. Music: Relaxing Meditation by LironFree download: https://filmmusic.io/song/7891-relaxing-meditation Artist website: https://estudiosliron.wixsite.com/liron/home
  3. Music: Childhood by Sascha Ende Free download: https://filmmusic.io/song/448-childhood Artist website: https://www.sascha-ende.de
  • License (CC BY 4.0): https://filmmusic.io/standard-license
  • אפקטים וצלילים מ – Zapsplat.com

פרק 83: מצילים את ההקהל 2

בחלק השני של הסדרה יהונתן יוצא לשמור על המלך ובדרך להציל את מעמד ההקהל.

בפרק הזה מעורבים:

  • סוס מאבד הכרה
  • שני שומרים לא חכמים במיוחד
  • שליח מלכותי
  • רעל
  • ילד אחד

וכל מה שצריך לסיפור טוב ועשיר. קדימה, להאזין – לסיפורים שילדים אוהבים!

(ואם אתם רוצים לשלוח לנו הקלטה לפתיח או סוגר כדי שישולבו בפרקים הבאים, אפשר כאן בקישור)

מוזיקה ואפקטים:

  • אפקטים וצלילים מ – Zapsplat.com
  • The following music was used for this media project:
  1. Music: Banjos, Unite! by Alexander Nakarada Free download: https://filmmusic.io/song/4779-banjos-unite Artist website: https://www.serpentsoundstudios.com/
  2. Music: Happy Ukulele by Frank Schroeter Free download: https://filmmusic.io/song/9438-happy-ukulele Artist on Facebook: https://www.facebook.com/frank.schroeter.52
  3. Music: Newsflash 1 by Sascha Ende Free download: https://filmmusic.io/song/88-newsflash-1 Artist website: https://www.sascha-ende.de
  4. Music: Whimsy Groove by Kevin MacLeod Free download: https://filmmusic.io/song/4623-whimsy-groove Artist website: https://incompetech.com
  5. Music: Jailbreak Whispers by John Bartmann Free download: https://filmmusic.io/song/9487-jailbreak-whispers Artist website: https://johnbartmann.com/
  6. Music: Tippy Toes by Philip Rice Free download: https://filmmusic.io/song/6829-tippy-toes Artist website: https://madhominem.com/
  7. Music: Criminals (DECISION) by Sascha Ende Free download: https://filmmusic.io/song/248-criminals-decision Artist website: https://www.sascha-ende.de
  • License (CC BY 4.0): https://filmmusic.io/standard-license

פרק 82: מצילים את ההקהל

סדרה מיוחדת לימי החג.

בואו לחזור איתנו בזמן לירושלים שלפני אלפיים שנה,

ליהונתן כואב, בלב (בעצם הוא מפחד אבל קצת לא רוצה שידעו) ולכן הוא לא רוצה להצטרף לשאר המשפחה לחגיגות בירושלים ולמעמד ההקהל,

הוא מוצא דרך לעלות לרגל ומתנדב להיות שומר ראש של המלך, ואז הדברים קצת מסתבכים…

ואם אתם רוצים לשלוח לנו הקלטה לפתיח או סוגר, זה קל ואפשר כאן

מוזיקה ואפקטים:

  • אפקטים וצלילים מ – Zapsplat.com
  • The following music was used for this media project:
  1. Music: Banjos, Unite! by Alexander Nakarada Free download: https://filmmusic.io/song/4779-banjos-unite Artist website: https://www.serpentsoundstudios.com/
  2. Music: Gymnopedie No. 1 by Kevin MacLeod Free download: https://filmmusic.io/song/3837-gymnopedie-no-1 Artist website: https://incompetech.com
  3. Music: Silent Motion by Rafael Krux Free download: https://filmmusic.io/song/5488-silent-motion Artist website: https://www.orchestralis.net/
  4. Music: Newsflash 1 by Sascha Ende Free download: https://filmmusic.io/song/88-newsflash-1 Artist website: https://www.sascha-ende.de
  5. Music: Road Trip by Frank Schroeter Free download: https://filmmusic.io/song/9761-road-trip Artist on Facebook: https://www.facebook.com/frank.schroeter.52
  • License (CC BY 4.0): https://filmmusic.io/standard-license

פרק 81: חברים של ברכה

סיפור חסידי לקראת שנה חדשה, סיפור שתמיד טוב לשמוע.

רוצים לדעת עוד? פשוט להאזין.

וכדי להזמין את סדנת הפודקאסט שלנו לחצו כאן.

מוזיקה ואפקטים

  • אפקטים וצלילים מZapsplat.com
  • The following music was used for this media project:
  1. Music: Horde Of Geese by Alexander Nakarada Free download: https://filmmusic.io/song/9835-horde-of-geese Artist website: https://www.serpentsoundstudios.com/
  2. Music: Happy African Village by John Bartmann Free download: https://filmmusic.io/song/3188-happy-african-village Artist website: https://johnbartmann.com/
  3. Music: Quiet Mournful Suspenseful Cinematic by MusicLFiles Free download: https://filmmusic.io/song/8333-quiet-mournful-suspenseful-cinematic Artist website: https://cemmusicproject.wixsite.com/musiclibraryfiles
  4. Music: A Surprise Guest by WinnieTheMoog Free download: https://filmmusic.io/song/8840-a-surprise-guest Artist website: https://linktr.ee/taigasoundprod
  5. Music: Fly Faster Chicken by Alexander Nakarada Free download: https://filmmusic.io/song/9833-fly-faster-chicken Artist website: https://www.serpentsoundstudios.com/
  6. Music: The Fields in the Morning by MusicLFiles Free download: https://filmmusic.io/song/8332-the-fields-in-the-morning Artist website: https://cemmusicproject.wixsite.com/musiclibraryfiles
  7. Music: Swingland by Frank Schroeter Free download: https://filmmusic.io/song/6625-swingland Artist on Facebook: https://www.facebook.com/frank.schroeter.52
  • License (CC BY 4.0): https://filmmusic.io/standard-license

פרק 80: פותרים תעלומה בארץ אהבתי

הפרק האחרון בסדרת הקיץ.

תודה על התגובות, התמונות ובכלל – תמיד שמחים לקבל רעיונות, הארות ורעיונות.

החידון יעלה עוד כמה ימים באתר ו…ניתן לזכות בהשתתפות בפודקאסט!

רוצים לתמוך? זה קל וזה כאן…

  • פשוט להגיד תודה10 ש"ח.
  • מחזירים אהבה ומקבלים ברכה אישית מיוני ושרי – 20 ש"ח
  • רוכשים את הסדרה 'היומן הסודי של יוני – 50 ש"ח.

מוזיקה ואפקטים:

  • The following music was used for this media project:
  1. Music: Synthwave 1 by Frank Schroeter Free download: https://filmmusic.io/song/9699-synthwave-1 Artist on Facebook: https://www.facebook.com/frank.schroeter.52
  2. Music: Assassins by Rafael Krux Free download: https://filmmusic.io/song/5289-assassins Artist website: https://www.orchestralis.net/
  3. Music: Mysterious Cinematic Foreboding Background by MusicLFiles Free download: https://filmmusic.io/song/7695-mysterious-cinematic-foreboding-background Artist website: https://cemmusicproject.wixsite.com/musiclibraryfiles
  4. Music: Countdown by Alexander Nakarada Free download: https://filmmusic.io/song/4865-countdown Artist website: https://www.serpentsoundstudios.com/
  5. Music: The Last Goodbye by MusicLFiles Free download: https://filmmusic.io/song/8073-the-last-goodbye Artist website: https://cemmusicproject.wixsite.com/musiclibraryfiles
  6. Music: Prepare For War by Alexander Nakarada Free download: https://filmmusic.io/song/6147-prepare-for-war Artist website: https://www.serpentsoundstudios.com/
  7. Music: Depression by Sascha Ende Free download: https://filmmusic.io/song/4927-depression Artist website: https://www.sascha-ende.de
  8. Music: Serpentine by WinnieTheMoog Free download: https://filmmusic.io/song/7947-serpentine Artist website: https://linktr.ee/taigasoundprod
  • License (CC BY 4.0): https://filmmusic.io/standard-license
  • אפקטים וצלילים מZapsplat.com

פרק 79: בארץ אהבתי לומדים דרך הרגליים

רוצים להגיע ל'איבוד'? יוני כבר נמצא שם ומחפש את השלט של המטוס על שלט שהלך לו לאיבוד. את השלט הוא לא מוצא אבל הוא דווקא כן לומד כמה דברים. על מפות, וקווים וטיולים.

מי מגיע להציל את יוני ולוני ומה הוא לא הביא איתו? על כך ועוד בפרק הרביעי בסדרת הקיץ שלנו.

רוצים לתמוך? זה קל וזה כאן…

  • פשוט להגיד תודה10 ש"ח.
  • מחזירים אהבה ומקבלים ברכה אישית מיוני ושרי – 20 ש"ח
  • רוכשים את הסדרה 'היומן הסודי של יוני – 50 ש"ח.

מוזיקה ואפקטים:

  • The following music was used for this media project:
  1. Music: Training Course by WinnieTheMoog Free download: https://filmmusic.io/song/9645-training-course Artist website: https://linktr.ee/taigasoundprod
  2. Music: Dreamy Fantasy by Rafael Krux Free download: https://filmmusic.io/song/5431-dreamy-fantasy Artist website: https://www.orchestralis.net/
  3. Music: Creepy Piano Ambience by Tim Kulig Free download: https://filmmusic.io/song/8725-creepy-piano-ambience Artist website: https://timkulig.com/albums
  4. Music: Whimsy Groove by Kevin MacLeod Free download: https://filmmusic.io/song/4623-whimsy-groove Artist website: https://incompetech.com
  5. Music: Monsters In Hotel by Rafael Krux Free download: https://filmmusic.io/song/5421-monsters-in-hotel Artist website: https://www.orchestralis.net/
  6. Music: Sentimental Travel by MusicLFiles Free download: https://filmmusic.io/song/6968-sentimental-travel Artist website: https://cemmusicproject.wixsite.com/musiclibraryfiles
  7. Music: Countdown by Alexander Nakarada Free download: https://filmmusic.io/song/4865-countdown Artist website: https://www.serpentsoundstudios.com/
  8. Music: Africa by Rafael Krux Free download: https://filmmusic.io/song/5489-africa Artist website: https://www.orchestralis.net/
  9. Music: Long Way by Frank Schroeter Free download: https://filmmusic.io/song/8245-long-way Artist on Facebook: https://www.facebook.com/frank.schroeter.52
  10. Music: Horizon Flare by Alexander Nakarada Free download: https://filmmusic.io/song/4837-horizon-flare Artist website: https://www.serpentsoundstudios.com/
  11. Music: Assassins by Rafael Krux Free download: https://filmmusic.io/song/5289-assassins Artist website: https://www.orchestralis.net/
  • License (CC BY 4.0): https://filmmusic.io/standard-license
  • אפקטים וצלילים מZapsplat.com